Puri-nasin

Zdrowie i higiena nosa są elementami, o które chce zadbać każdy, dla kogo istotne jest dobre samopoczucie. Nos stanowi pierwszą barierę w układzie oddechowym – ogrzewa i nawilża wdychane powietrze oraz filtruje zanieczyszczenia, które w innym wypadku mogłyby się dostać do płuc. W nim także umieszczone są receptory zmysłu węchu, które umożliwiają rozkoszowanie się zapachem powietrza po burzy lub aromatem świeżo upieczonego chleba.

Kiedy śluzówka nosa jest wysuszona oddychaniem suchym powietrzem w pomieszczeniach ogrzewanych lub klimatyzowanych, albo katar uniemożliwia naturalny przepływ powietrza, nos przestaje spełniać swoje funkcje.

Puri-nasin to izotoniczny roztwór łączący w sobie zalety wody morskiej i gliceryny o działaniu nawilżającym, która dodatkowo przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu błony śluzowej nosa.

Puri-nasin:

 • Oczyszcza jamy nosowe poprzez wypłukiwanie zanieczyszczeń, bakterii, wirusów i alergenów
 • Nawilżając łagodzi swędzenie nosa wynikające z przesuszenia śluzówki
 • Ułatwia oddychanie wypłukując z nosa zalegającą wydzielinę
 • Działa łagodząco w stanach infekcji i alergii.
   • Puri-nasin jest nieodzowny w takich sytuacjach, jak:

    • Katar

     Przyczyny kapiącego nosa są różne – często wynikają z infekcji wirusowych lub bakteryjnych. Puri-nasin przyspieszy wypłukanie cieknącej wydzieliny i wspomoże efekt oczyszczania z mikroorganizmów wywołujących infekcję, aby nos wrócił do pełnej formy.

    • Zatkany nos

     Rozpuszcza zalegającą wydzielinę i oczyszcza, a co za tym idzie ułatwia swobodne oddychanie przez nos. Dodatkowo wypłukuje bakterie i wirusy.

    • Alergie

     Dzięki temu, że wypłukuje zalegające w nosie alergeny oraz rozpuszcza pojawiającą się wydzielinę, ułatwia uporanie się z nieprzyjemnymi objawami alergii. Działa łagodząco w czasie podrażnienia śluzówki w stanie alergii.

    • Wysuszona śluzówka

     Suche powietrze w klimatyzowanych i ogrzewanych pomieszczeniach może spowodować wysuszenie śluzówki i wywołać swędzenie nosa. Woda morska oraz gliceryna, które są składnikami Puri-nasinu, nawilżają i chronią śluzówkę nosa oraz przeciwdziałają przesuszeniu śluzówki objawiającemu się m.in. świądem.

    • Codzienna higiena

     Wdychając suche i zanieczyszczone powietrze, nos musi sobie codziennie radzić z niesprzyjającymi warunkami. Oczyszczanie oraz nawilżanie z Puri-nasinem pozwala zachować zdrowy i poprawnie funkcjonujący nos.

    Puri-nasin mogą używać nie tylko dorośli, ale także dzieci. Dzięki przyjaznemu aplikatorowi, który rozpyla delikatną mgiełkę, jest odpowiedni również dla nosków niemowląt od 6. miesiąca życia. Puri-nasin mogą stosować także kobiety w ciąży i karmiące piersią.